Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Producenci

Do dnia dzisiejszego firma Hydrovane wyprodukowała ponad 975 000 sprężarek, które osiągają bez problemu 100 000 godzin pracy. Sprężarki Hydrovane można znaleźć we wszystkich gałęziach przemysłu, włączając w to między innymi przemysł motoryzacyjny, energetyczny i wytwórczy (maszynowy, papierniczy i chemiczny), przetwórstwo żywności i browarnictwo, a także rozwiązania dla transportu, gazu ziemnego i naśnieżania. Dla każdego użytkownika posiadamy doskonałe rozwiązania techniczne dotyczące niezawodnych źródeł wysokiej jakości sprężonego powietrza lub gazu.
Światowe centrum produkcji i dystrybucji sprężarek Hydrovane znajduje się w Redditch w Wielkiej Brytanii. System zarządzania firmą Hydrovane spełnia wymagania norm BS EN ISO 9001: 2008, gwarantując produkcję sprężarek najwyższej klasy.

Niezawodność
• Czas eksploatacji ponad 100 000 godzin dzięki prostej, zintegrowanej konstrukcji
• Dostarczanie wysokiej jakości sprężonego powietrza z automatyczną regulacją ciśnienia
• Mała prędkość obrotowa, bezpośredni napęd, minimalne naprężenia oraz brak łożysk tocznych, które wymagają częstej wymiany

 

łopatkowe HYDROVANE

Sprężarka łopatkowa HYDROVANE HV01RM - 1,1 kW, 400 V Sprężarka łopatkowa HYDROVANE HV01RM - 1,1 kW, 400 V
Producent: Hydrovane
Cena:

0,00 zł

Cena netto: 0,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sprężarka łopatkowa HYDROVANE HV02RM - 2,2 kW, 400 V Sprężarka łopatkowa HYDROVANE HV02RM - 2,2 kW, 400 V
Producent: Hydrovane
Cena:

0,00 zł

Cena netto: 0,00 zł

szt.
zobacz więcej

 

Hydrovane zasada działania

Zalety sprężarek Hydrovane

 • Konstrukcja gwarantująca długi czas eksploatacji i niezawodność
  Sprawdzona, prosta i niezawodna konstrukcja z niewielką liczbą ruchomych części, umożliwiająca ponad 100 000 godzin eksploatacji bez konieczności wymiany lub remontu kapitalnego stopnia sprężającego; pod warunkiem prawidłowego serwisowania i używania tylko oryginalnych części i olejów. Sprawdzone
  rozwiązania dla najbardziej wymagających zastosowań.
 • Cicha praca w standardzie
  Niski poziom hałasu około 62 dB(A), nawet w wersjach otwartych. Sprężarka Hydrovane może pracować w miejscu wykorzystywania sprężonego powietrza.
 • Mała prędkość obrotowa
 • Wszystkie sprężarki Hydrovane stałoobrotowe działają z niewielką prędkością obrotową 1450 obrotów na minutę. A modele zmiennoobrotowe działają w zakresie od 880 do 2220 obrotów na minutę*. Mała prędkość obrotowa gwarantuje niski poziom hałasu, małe naprężenia i długi czas eksploatacji.
 • Wysokiej jakości sprężone powietrze
  Sprężone powietrze dostarczane przez sprężarki Hydrovane jest czyste i suche. Ciśnienie jest niezależne od zapotrzebowania na sprężone powietrze. Zawartość oleju w powietrzu jest mniejsza od 3 ppm. Mniej urządzeń po stronie wylotowej sprężarki.
 • Napęd bezpośredni
  Brak przekładni i pasków klinowych oznacza mniejszą liczbę elementów do konserwacji, ewentualnej naprawy i wymiany oraz nie ma strat mocy przy przeniesieniu napędu. Minimalizacja zużycia energii.
 • Sterowanie poborem powietrza
  Dzięki automatycznemu sterowaniu, sprężarka Hydrovane spręża tylko tyle powietrza, jakie jest zapotrzebowanie. Nie ma nadprodukcji sprężonego powietrza.
 • Łatwość konserwacji
  Elementy podlegające najczęstszej wymianie, takie jak separatory powietrze-olej i filtry oleju są zbudowane w sposób umożliwiający szybki demontaż i montaż*. Szybka, niedroga i efektywna
  konserwacja z minimalnym czasem przestoju.
 • System odprężania zmniejszający pobór energii (REVS)
  Sterujący zawór elektromagnetyczny szybko redukuje wewnętrzne ciśnienie do 2 bar; zmniejszając pobór mocy w stanie bez obciążenia o 20%, jak również zapewniając mały prąd rozruchu*. Zmniejszenie poboru energii.
 • Brak łożysk tocznych
  Sprężarki Hydrovane wyposażone są w łożyska z białego metalu (zamiast łożysk tocznych), gwarantując długi czas eksploatacji (ponad 100 000 godzin). Brak kosztów wymiany i zmniejszone koszty konserwacji.
 • Dostępne wersje
  Zarówno sprężarki pionowe (o małej powierzchni zabudowy) jak i poziome dostępne są standardowo w wersji zabudowanej lub otwartej; stwarzając użytkownikowi możliwość wyboru. Wszystkie sprężarki pionowe Hydrovane mieszczą się w standardowych drzwiach.
 • Zwiększanie wydajności
  Jakość i wydajność sprężarek Hydrovane poprawia się w trakcie normalnej pracy, dzięki dopasowywaniu się części zespołu statora-rotora. Zmniejszenie poboru mocy i kosztów energii.
 • Najlepsza oferta gwarancyjna na rynku
  Dostępna rozszerzona gwarancja do 10 lat lub 48 000 godzin pracy**. Gwarancja spokoju.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl