Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Sprężarki SCR serii PM i EPM to wyjątkowe rozwiązanie konstrukcyjne, które przesuwa granice w zakresie wydajności produkcji sprężonego powietrza i łatwości obsługi. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych bloków śrubowych, bezstratnego napędu 1:1, silników IE4 z magnesami trwałymi i bezstopniowej regulacji prędkości za pomocą przetwornicy
częstotliwości, SCR-PM oferuje ekstremalną wydajność i zwiększony potencjał oszczędności w produkcji sprężonego powietrza. Wszystko to połączone jest z unikalnymi elementami konstrukcyjnymi, takimi jak opatentowane rozwiązanie separacji oleju przy serii PM2, fabrycznie zamontowane zawory termostatyczne, dla klientów chcących odzyskać 75% dostarczanej energii (np. na ogrzewanie pomieszczeń, wody socjalnej) poprzez wymiennik olej/woda, czy odchylana pokrywa dla maksymalnego komfortu podczas konserwacji maszyny.
Rezultatem są wyjątkowe sprężarki o wysokiej wydajności i doskonałej kompaktowości.

Sprężone powietrze to jedna z najdroższych form energii wykorzystywanej w warsztatach rzemieślniczych i firmach produkcyjnych. W dłuższej perspektywie 4 podstawowe komponenty wpływają na koszt wytworzenia powietrza, a cena energii elektrycznej zużywanej do pracy sprężarki wyraźnie przewyższa pozostałe komponenty.

 

Wykres kosztów Koszty opis

SCR10PM2 - SCR20PM2 7,5 - 15kW

Sprężarka śrubowa SCR10 PM2 Sprężarka śrubowa SCR10 PM2
Cena:

32 546,00 zł

Cena netto: 26 460,16 zł

szt.
zobacz więcej

Sprężarki SCR serii PM mogą w ekstremalny sposób obniżyć koszty energii. Zwykle osiągane oszczędności kształtują się na poziomie 50%, ale w niektórych przypadkach dochodzą nawet do 60%. Podstawą takiej redukcji jest eliminacja pracy na biegu jałowym dzięki bezstopniowej regulacji prędkości, bezstratnej przekładni 1:1, wysokiej sprawności bloku śrubowego oraz zastosowaniu najnowocześniejszych silników z magnesami trwałymi o sprawności IE4.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl