Producenci
Sprężarka śrubowa SCR20 PM2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarki SCR serii PM i EPM to wyjątkowe rozwiązanie konstrukcyjne, które przesuwa granice w zakresie wydajności produkcji sprężonego powietrza i łatwości obsługi. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych bloków śrubowych, bezstratnego napędu 1:1, silników IE4 z magnesami trwałymi i bezstopniowej regulacji prędkości za pomocą przetwornicy
częstotliwości, SCR-PM oferuje ekstremalną wydajność i zwiększony potencjał oszczędności w produkcji sprężonego powietrza. Wszystko to połączone jest z unikalnymi elementami konstrukcyjnymi, takimi jak opatentowane rozwiązanie separacji oleju przy serii PM2, fabrycznie zamontowane zawory termostatyczne, dla klientów chcących odzyskać 75% dostarczanej energii (np. na ogrzewanie pomieszczeń, wody socjalnej) poprzez wymiennik olej/woda, czy odchylana pokrywa dla maksymalnego komfortu podczas konserwacji maszyny.
Rezultatem są wyjątkowe sprężarki o wysokiej wydajności i doskonałej kompaktowości.

| Ciśnienie robocze: | 8,00 |
| Zasilanie faza/V: | 3/400 |
| Wydajność: | 2,3 m3/min |
| Moc silnika: | 15 kW |
| Przyłącze: | 3/4" |
| Osuszacz: | brak |
| Zbiornik: | 130 l |
| Głębokość: | 605 mm |
| Szerokość: | 1197 mm |
| Wysokość: | 1220 mm |
| Masa: | 320 kg |
| Hałas: | 69 dB |
![]() |
![]() |








