Producenci
Sprężarka łopatkowa HYDROVANE HV01RM - 1,1 kW, 240 V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarki poziome - stałoobrotowe MODELE HV01- HV04 (1,1- 4 kW)
Sprężarki HV01 (PUTS i PURS) zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wzmagających zastosowaniach. Kompa krowa, prosta, trwała i zintegrowana konstrukcja umożliwia ich instalację w każdym osłoniętym miejscu.
| Ciśnienie robocze: | 10,00 bar |
| Zasilanie faza/V: | 1/240 |
| Rozruch | bezpośredni |
| Wydajność: | 0,12 m3/min |
| Moc silnika: | 1,10 kW |
| Silnik obr/min: | 1450 |
| Pojemność oleju: | 1,0 l |
| Przyłącze: | 3/8" |
| Osuszacz: | brak |
| Zbiornik: | 75 l |
| Głębokość: | 300 mm |
| Szerokość: | 1120 mm |
| Wysokość: | 730 mm |
| Hałas: | 62 dB |
| Masa: | 77 kg |






