Producenci
Używana sprężarka łopatkowa Hydrovane 148 3 LATA GWARANCJI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
|
Ciśnienie robocze: |
8 bar |
| Zasilanie faza/V: | 3/400 |
| Rozruch | Trójkąt - gwiazda |
| Wydajność: | 3,6 m3/min |
| Moc silnika: | 22 kW |
| Silnik obr/min: | 1450 |
| Pojemność oleju: | 10 l |
| Przyłącze: | 1" |
| Osuszacz: | brak |
| Zbiornik: | brak |
| Głębokość: | 850 mm |
| Szerokość: | 1833 mm |
| Wysokość: | 890 mm |
| Hałas: | 76 dB |
| Masa: | 406 kg |
GWARANCJA ROZRUCHOWA, SPRĘŻARKA W PEŁNI SPRAWNA
Oferowana sprężarka może być objęta programem 3 LETNIEJ GWARANCJI
Cena z 3 letnią gwarancją: 12.000 + 23%VAT
3 LATA GWARANCJI NA STOPIEŃ SPRĘŻAJĄCY ORAZ 1 ROK NA CAŁĄ CZĘŚĆ MECHANICZNĄ 
po przeprowadzeniu tzw przeglądu głównego. Oto jego zakres:
- demontaż zespołu łopatkowego
- Wymiana elementów przenoszenia napędu (wkładka sprzęgła, piny)
- demontaż silnika głównego z ramy
- remont silnika głównego
- montaż zespołu w sprężarce
- zespolenie silnika i modułu sprężającego
- wymiana oleju i filtra oleju
- wymiana filtra powietrza
- wymiana elementów separatora
- wymiana dysz powrotu oleju
- wymiana zestawu naprawczego zaworu zwrotnego i minimalnego ciśnienia
- wymiana zestawu naprawczego zaworu MPV
- wymiana zestawu naprawczego zaworu termostatycznego
- wymiana zestawu naprawczego zaworu dolotowego
- wymiana zestawu naprawczego serwozaworu
- czyszczenie chłodnic (zewnętrzne i wewnętrzne)
- sprawdzenie szczelności obiegów powietrza i oleju
- sprawdzenie poprawności działania modułu sterującego
- sprawdzenie układu regulacji pneumatycznej
- sprawdzenie nastaw zabezpieczeń
- sprawdzenie/wymiana styków styczników układu rozruchowego
- pomiar napięć zasilania i prądów pobieranych przez maszynę
- pomiar drgań zespołu i silnika głównego
Cena w programie "3 LATA GWARANCJI" zawiera :
- dostawa sprężarki do użytkownika
- podłączenie elektryczne i uruchomienie sprężarki
- szkolenie eksploatacyjne i wprowadzenie żądanych parametrów pracy
- dokumentacja DTR (instrukcja obsługi, raport uruchomieniowy, schemat elektryczny).






