Producenci
Sprężarka śrubowa MARK MSC 45/13
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Ciśnienie robocze: | 13,00 bar |
| Zasilanie faza/V: | 3/400 |
| Rozruch | bezpośredni |
| Wydajność: | 5,71 m3/min |
| Moc silnika: | 45,00 kW |
| Przyłącze: | 1 1/2" |
| Osuszacz: | brak |
| Zbiornik: | brak |
| Głębokość: | 1100 mm |
| Szerokość: | 1390 mm |
| Wysokość: | 1805 mm |
| Masa: | 790 kg |
| Hałas: | 71 dB |






