Producenci
Sprężarka śrubowa MARK MSA 5,5/10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarki MSA to nowoczesne, estetycznie zaprojektowane urządzenia z pasowym systemem przeniesienia napędu, oferujące szeroki wachlarz wariantów, zbudowane z wykorzystaniem komponentów o najwyższej jakości i montowanych na nowoczesnej linii produkcyjnej.
Sprężarki MSA odpowiadają zapotrzebowaniu na sprężone powietrze do 2 m3/min zapewniając wysoką niezawodność, sprawność, prosty serwis i niezwykle niski poziom hałasu. A zatem wszystko to czego można wymagać od sprężarki wykonanej w technologii godnej zaufania.
Dzięki wysokim parametrom, cichej pracy, prostej instalacji i nieskomplikowanej obsłudze serwisowej, modele serii MSA należą do ścisłej czołówki dostępnych na rynku sprężarek śrubowych. Zastosowano w nich najwyższej jakości komponenty co w połączeniu z nowoczesną linią montażową, na której są one produkowane daje w efekcie daje w efekcie produkt o wyjątkowej niezawodności pracy. Przemyślany układ wewnętrzny ze zredukowaną ilością części podlegających zużyciu
i ich ergonomicznym usytuowaniu przyczyniają się do ograniczenia kosztów eksploatacji.
Stopnie śrubowe o wysokiej sprawności.
Dwa wirniki śrubowe o asymetrycznym profilu i jednakowej średnicy są zamontowane na wysokiej jakości łożyskach kulkowych. Wysokie tolerancje wykonania i montażu oraz znakomite własności uszczelniające gwarantują następujące korzyści:
• WYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ
• WYSOKĄ SPRAWNOŚĆ
• TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
• UTRZYMYWANIE WYDAJNOŚCI W DŁUGIM OKRESIE EKSPLOATACJI
Ekonomiczne
Czytelny wyświetlacz sterownika ES3000 umożliwia:
- Zarządzania czasem pracy sprężarki
- Zmianę nastaw i zabezpieczeń
- Monitorowanie nieprawidłowych parametrów pracy
- Zatrzymanie sprężarki w przypadkach awaryjnych
- Przeglądanie informacji związanych z obsługą serwisową
- Ograniczenie kosztów energii =ZWIĘKSZENIE OSZCZĘDNOŚCI
- Ograniczenie zużycia energii =WIĘKSZA DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO
Cicha praca
Lata doświadczeń związanych z badaniem efektywnych rozwiązań ograniczania hałasu, takich jak analiza przepływu powietrza, panele i osłony wygłuszające oraz systemy antywibracyjne dały w efekcie serię sprężarek MSA o wyjątkowo niskim poziomie hałasu. Dzięki temu dowolna sprężarka MSA może być zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk pracy.
| Ciśnienie robocze: | 10,00 bar |
| Zasilanie faza/V: | 3/400 |
| Rozruch | bezpośredni |
| Wydajność: | 0,63 m3/min |
| Moc silnika: | 5,50 kW |
| Przyłącze: | 3/4" |
| Osuszacz: | brak |
| Zbiornik: | brak |
| Głębokość: | 655 mm |
| Szerokość: | 995 mm |
| Wysokość: | 1045 mm |
| Masa: | 195 kg |
| Hałas: | 64 dB |






