Producenci
Sprężarka śrubowa MARK MSA 15/13
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Ciśnienie robocze: | 13,00 bar |
| Zasilanie faza/V: | 3/400 |
| Rozruch | bezpośredni |
| Wydajność: | 1,47 m3/min |
| Moc silnika: | 15,00 kW |
| Przyłącze: | 3/4" |
| Osuszacz: | brak |
| Zbiornik: | brak |
| Głębokość: | 655 mm |
| Szerokość: | 995 mm |
| Wysokość: | 1045 mm |
| Masa: | 245 kg |
| Hałas: | 65 dB |






