Producenci
Sprężarka łopatkowa HYDROVANE HV04RM - 4 kW, 400 V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Ciśnienie robocze: | 10,00 bar |
| Zasilanie faza/V: | 3/400 |
| Rozruch | bezpośredni |
| Wydajność: | 0,54 m3/min |
| Moc silnika: | 4,00 kW |
| Silnik obr/min: | 1450 |
| Pojemność oleju: | 1,8 l |
| Przyłącze: | 1/2" |
| Osuszacz: | brak |
| Zbiornik: | 200 l |
| Głębokość: | 455 mm |
| Szerokość: | 1410 mm |
| Wysokość: | 990 mm |
| Hałas: | 73 dB |
| Masa: | 145 kg |






